Сьогодні, 1 листопада
представники міської та обласної влади взяли
участь у урочистих святкуваннях 88-ї річниці утворення Західно-Української Народної Республіки.
Воно відбулося в листопаді 1918 року на етнічних західноукраїнських землях після розпаду Австро-Угорської імперії.
Представники виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань, діячі науки і культури покладуть вінки до пам’ятників видатним діячам ЗУНР, могил українських січових стрільців і борців за волю батьківщини.
Також в Івано-Франківську сьогодні заплановано урочисте віче та святковий концерт. У навчальних закладах пройдуть тематичні уроки, історичні години та "круглі столи", присвячені утворенню ЗУНР.