Міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС підписав розпорядження «Про проведення 5 етапу Кубка України з автомобільного слалому «Станіславська осінь» у м. Івано-Франківську».
Відповідно до розпорядження, комітету фізкультури і спорту виконавчого комітету міської ради спільно з Прикарпатським автомобільним клубом доручено провести 04.11.2006 року у Івано-Франківську на Північному бульварі ім. Пушкіна 5 етап Кубка України з автомобільного слалому «Станіславська осінь».
Начальнику міського відділу УМВС В.Лемчаку забезпечити громадський порядок з 12:00 на Північному бульварі ім. Пушкіна та перекрити рух транспорту на вказаному бульварі з 09:00.
Директору ЦОСПП УДСП «Укртелеком» Я. Болехівському забезпечити озвучення заходу 04.11.2006 року на Північному бульварі ім. Пушкіна.
Начальнику ІФ МУГУ МНС В. Чернецькому направити пожежну машину – АПД-2 на 12:00 на Північному бульварі ім. Пушкіна.