27 жовтня в Івано-Франківську відкрито лікеро-горілчаний завод „Станіславської торгової компанії”. В урочистостях взяли участь голова ІФ ОДА Роман ТКАЧ, міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС та народний депутат України Олексій ІВЧЕНКО.
Виступаючи перед присутніми Віктор АНУШКЕВИЧУС наголосив, що вітає мешканців міста з тим, що у Івано-Франківську зроблені перші кроки у напрямку створення бізнесу спрямованого на соціальну сферу. «Новий завод – це насамперед нові робочі місця, високі зарплати і нові інвестиції в економіку міста», - заявив міський голова.
Довідка.
Лікеро-горілчаний завод „Станіславської торгової компанії” випускатиме шість видів продукції: «Франківська лагідна», «Франківська срібляста», «Франківська гостинна», «Франківська люксова», «Франківська оригінальна» і «Франківська з перцем». Крім того, на заводі виготовлятимуть ще лікер і бальзам. У будівництво заводу інвестовано майже 50 млн. грн.
фото прес-служби ОДА
фото прес-служби ОДА