Створення та забезпечення діяльності такого Центру у Івано-Франківську сприятиме підвищенню обізнаності громадськості міста і області щодо різних аспектів європейської інтеграції, функціонування Європейського Союзу, європейських цінностей, політики європейської інтеграції України, відносин між Україною та ЄС, діяльності різних європейських організацій, а також, проектів з європейської інтеграції на Івано-Франківщині.
Цільовою аудиторією Центру є студенти та викладачі, представники ЗМІ, громадських організацій, державні службовці та депутати місцевих і обласних рад. Центр пропонує до уваги відвідувачів літературу з різних питань європейської інтеграції у друкованому та електронному вигляді, доступ до тематичних довідників, а також послуги професійного консультанта.