В обласному шахово-шашковому клубі закінчився Відкритий Чемпіонат Івано-Франківська з класичних шахів серед чоловіків.
І якщо трійка призерів визначалась за тур до закінчення чемпіонату, то для визначення переможця навіть застосувати додаткові показники. Тільки перемога в особистій зустрічі вивела на перше місце студента Медичної академії Юрія Герасимчука, друге місце в тренера-викладача Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи №3 Ігоря Кобилянського – по 8 очок. Бронзовий призер – підприємець Роман Павлюк – 6,5 очок.
Відзначено вдалий виступ учнів Івано-Франківської ДЮСШ №3 Дениса Лесика, Євгена Федоришина та ветерана шахів Євстахія Горванка.