Обов»язковий предмет плавання для учнів 4-х класів з»явився два роки тому. Його викладають тренери Спортивної школи на базі шести басейнів навчальних закладів міста. Загалом, каже начальник управління освіти Михайло Верес, це 17 уроків плавання на рік і річний залік в басейні. Так діє програма «Басейни», у Івано-Франківську, на яку з міського бюджету виділено майже 840 тисяч гривень. За два роки, підкреслює, Михайло Верес, в школах навчили більше 3, 5 тисяч дітей триматися на воді. А це – врятовані життя і уникнення нещасних випадків. Практика навчати дітей плавати – буде продовжуватися, стверджує головний освітянин міста. Але з нового навчального року – в дитячих садочках. Наразі розпочалися ремонтні роботи в п»яти басейнах, що знаходяться в дитсадках міста.