На це запитання дадуть відповідь самі іванофранківці на громадських слуханнях та обговореннях. Таке рішення прийняли депутати на 28 сесії міської ради. Окрім цього вони затвердили конкурсну комісію, яку очолить міський голова Віктор Анушкевичус. На думку мера, питання пам»ятника Кобзареві у місті є давнім і наболілим. Тому його рішення потребує консолідації зусиль громади та фахівців. Адже Івано-Франківськ досі залишається єдиним обласним центром в Україні, де немає пам»ятника Тарасові Шевченку.