На сесії міської ради депутати від фракції УНП виділили кошти зі свого Фонду на придбання мотоциклу для ЖЕО №2. Його вартість становитиме 11500 тисяч гривень. За словами начальника ЖЕО № 2 Олександри Петрик, мотоцикл з причепом буде використовувати бригада зварювальників для перевезення свого обладнання з одного об»єкту на інший. Начальник ЖЕО стверджує, що цей транспорт є більш економнішим, аніж трактор, який потрібно заправляти соляркою за 7 гривень за літр. Ідея з мотоциклом, каже пані Леся, це економне і доцільне використання коштів ЖЕО. І тепер ця ідея покаже себе на практиці. Водночас, Олександра Петрик додала, що планує придбати для працівників ЖЕО №2 ще й невеличкого «Пікапа», який теж є економним і водночас об»ємним робочим транспортом.
В свою чергу місцеві бютівці виділили кошти на придбання коней для парку культури та відпочинку ім.. Т. Шевченка. Начальник парку, бютівець Володимир Ротару каже, що має намір відновити гарну традицію - катати дітей у парку. А для цього треба купити коней гуцульської породи за 10 тисяч гривень за пару.