Принаймі таке рішення підтримає міський голова Віктор Анушкевичус при перегляді міського бюджету. Про це він заявив на щотижневій апаратній нараді МВК. Єдине, чи підтримає таку дотацію депутатський корпус, який щороку зменшує фінансування ЖЕО. Така ситуація, стверджує начальник управління ЖКГ міста Петро Косюк, лише погіршує фінансовий стан ЖЕО. Адже саме вони здійснюють прибирання вулиць, а це не входить в тариф квартирної плати. Відтак керівництву ЖЕО не вистачає коштів на зарплату людям. ЖЕО повинні прибирати лише під»їзди та прибудинкові території, решта – це робота Дорожньо-ремонтного управління, наголошує Петро Косюк. Проте, жодної копійки за прибирання вулиць міста ЖЕО не отримує ні від ДРЕУ, ні з міського бюджету. Нині керівники дев»яти ЖЕО просять у мера зустрічі та вивчення ситуації, що склалася. Адже саме завдяки роботі двірників , наголошують начальники ЖЕО, місто чисте як у святкові дні, так і в будні.
На 2008 рік у міському бюджеті передбачено 800 тисяч гривень на функціонування ЖЕО. Торік ця сума складала 2 мільйони гривень. Причому мільйон гривень ЖЕО отримали лише після перегляду міського бюджету.