Понад дві години депутати обговорювали порядок денний 28 сесії міської ради. Найбільша дискусія тривала в залі при обговоренні трьох питань, які ініціювали місцеві бютівці: «Про відкликання члена Івано-Франківського виконавчого комітету Андрія Лиса», «Про дострокове припинення повноважень членів ТВК» та «Про звіт юридичного відділу МВК». Лише перше питання з порядку денного було зняте.
При поіменному голосуванні «За» його включення проголосувало лише 24 депутати, при необхідності 31 голосу. За словами міського голови Віктора Анушкевичуса, проект рішення цього питання «…був незаконним і аморальним». Оскільки відкликати члена виконавчого комітету міської ради може лише міський голова, а зробити це без звіту, каже мер, є просто не етично і не морально. Окрім того Віктор Анушкевичус підтвердив, що всі дії керуючого справами Андрія Лиса, стосовно рішень сесії міської ради від 20 травня, були дорученням міського голови. При цьому мер додав, що він захищав і буде захищати своїх підлеглих і лише при необхідності буде їх наказувати.
Нагадаємо, 20 травня Івано-Франківська міська рада провела сесійне засідання без міського голови. Тим самим, дипкорпус поставив під питанням законність 13 рішень, які були прийняті 20 травня, оскільки міський голова оскаржує їх в суді і вважає це пленарне засідання 27 сесії міської ради нелегітимним. Керуючий справами Андрій Лис заборонив реєструвати ці 13 рішень у канцелярії МВК, як такі, що є незаконними.