В місті Калуш 18 червня 2008 року відбудеться регіональна конференція на тему
«Оптимізація роботи житлово-комунального господарства міста Калуш з метою підвищення якості надання послуг, подолання корупційних явищ у цій сфері та покращення прозорості діяльності місцевої влади» за участю
представників органів місцевої влади, підприємств житлово-комунального господарства, ЗМІ.
На конференції буде обговорено з громадськістю міста пропозиції та рекомендації з покращення функціонування житлово-комунального господарства та механізми подолання корупції в цій сфері напрацьовані експертами проекту та членами експертної групи на основі проведеного соціологічного дослідження стану справ у галузі житлово-комунального господарства.
Представники Долинського та Надвірнянського районів та міста Рогатин поділяться досвідом розбудови самоврядування мешканців багатоквартирних будинків в своїх містах.
На запитання відповідатимуть:
Марія Ковалів – заступник Голови Ради Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини, керівник проекту;
Марія Пасічник - голова ГО „Центр сприяння економічному розвитку Калущини”, місцевий партнер проекту;
Юрій Рекунов - начальник управління житлово-комунального господарства міста Калуш, голова експертної групи проекту.
Представники експертної групи проекту.
Конференція проводиться у рамках реалізації проекту "Залучення громадськості міста Калуш до реформування галузі житлово-комунального господарства шляхом посилення громадського контролю за діяльністю влади та покращення прозорості діяльності місцевої влади в цій сфері", що реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з Центром сприяння економічному розвитку Калущини за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Творчого центру Каунтерпарт.
Захід відбудеться об 11.00 за адресою: м.
Калуш, вул. Чорновола, 70, готель «Меркурій».
І
нформація про проект.
Метою проекту є визначення рівня задоволеності населення міста Калуш якістю надання житлово-комунальних послуг з метою подолання корупційних явищ у цій сфері та покращення прозорості діяльності місцевої влади.
В рамках проекту заплановано:
Оцінити якість надання житлово-комунальних послуг у місті Калуш;
Вивчити досвід населення щодо проявів корупції у сфері житлово-комунального господарства;
Вивчити думку населенням щодо ефективності заходів, які вживаються місцевими органами влади та керівниками житлово-комунальних підприємств задля подолання корупції у цій сфері;
Оцінити готовність населення до зміни умов свого проживання та протидії проявам корупції у сфері житлово-комунального господарства;
Формування пропозицій і рекомендацій місцевим органам влади щодо покращення ситуації у сфері житлово-комунальних послуг;
Громадське обговорення результатів дослідження.
Реалізації проекту дасть можливість підвищити рівень поінформованості громадян про діяльність органів влади та житлово-комунальних підприємств, запровадити практику постійного моніторингу надання цих послуг населенню, створити нові можливості для залучення громадськості до прийняття рішень на місцевому рівні, підвищити рівень прозорості та підзвітності влади. Через залучення найактивніших громадян та громадських організацій, представників бізнесу і влади буде розповсюджено інформацію про хід реалізації проекту та досвід його реалізації і результати як безпосередньо у місті Калуші так і у інших районах та громадах області шляхом проведення зустрічей, круглих столів, поширення інформації в ЗМІ.