Економічне зростання України потребує суттєвого технічного і технологічного переозброєння, структурних змін у галузях національної економіки, ефективної системи мобілізації капітальних ресурсів та забезпечення якісного оновлення і розширення основних фондів, зменшення енергоємності народного господарства. Енергоефективність сьогодні і в перспективі є визначальним фактором в ефективному розвитку будь-якої суб’єкта господарської діяльності.
Враховуючи зростаючі проблеми у забезпеченні енергетичними ресурсами споживачів України (залежність від імпорту і підвищення вартості), підприємствам необхідно орієнтуватися на шлях інноваційного розвитку, спрямованого на впровадження в галузь нової техніки, технологій, винаходів тощо, на реалізацію інноваційних проектів із залученням вітчизняних та іноземних інвесторів.
Саме з метою обговорення сучасних підходів і технологій вирішення проблеми енергозбереження, енергетичної незалежності, провадження інвестиційно-інноваційної діяльності в м. Івано-Франківську 19-20 червня 2008 відбудеться Міжнародна конференція «Впровадження енергозберігаючих технологій та інновацій через залучення інвестицій».
В ході роботи форуму планується висвітлити досвід здійснення інноваційної діяльності в м. Івано-Франківську, презентувати промисловий та комунальний сектори міста, вітчизняні та іноземні енергозберігаючі наукові проекти, провести тематичні секційні засідання.
Запланована участь в конференції закордонних представників з Польщі, Румунії, Німеччини, Австрії та ін..
Організовують конференцію виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківський центр науково-технічної та економічної інформації.
Програма проведення конференції:
19 червня (четвер) Технічний університет нафти і газу
9.30-10.30 Реєстрація учасників, огляд виставкових технологій та інформаційних матеріалів (виставковий зал)
10.30-14.00 Конференція (конференцзал)
1.Вступне слово міського голови
2.Презентація економічного та інвестиційного розвитку міста Івано-Франківська
12.00-12.30Кава-брейк (кафе виставкового залу)
3.Презентація інвестиційних проектів комунальних підприємств міста
4.Презентація інвестиційних проектів промислових підприємств міста
5.Презентація банку Аваль-Райффайзенбанк
6.Презентація міжнародних інвесторів
7.Презентація напрацювань Технічного університету нафти і газу
14.00-15.00 Обід (кафе університету)
15.00-17.30 Робота в секціях
1.Залучення енергоефективних технологій в комунальну та бюджетну сфери (виставковий зал)
2.Пропозиції промислових підприємств з виробництва енергоефективного та інноваційного обладнання та технологій (виставковий зал)
3.Досвід міст-партнерів в залученні інвестицій та роль міжнародної технічної допомоги у розробці та впровадженні енергоефективних технологій (конференцзал)
17.30 Фуршет (кафе виставкового залу)
20 червня (п’ятниця)
9.00 -11.00 Екскурсія по місту
11.00-15.00 Виїзд на підприємства
15.00 Обід у готелі Надія, від’їзд гостей
Детальнішу інформацію можна отримати у відділі промисловості та інвестиційного супроводу управління економічного та інтеграційного розвитку: т. 55-20-28, e-mail
[email protected] .