12.06.2008 року під головуванням керуючого справами міськвиконкому Андрія Лиса відбулося засідання адміністративної комісії, на якому розглянуто 41 протокол про адмінправопорушення та прийняті наступні рішення:
1. ст. 152 КУпАП порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів, а саме:
- не забезпечено своєчасне прибирання прилеглої території - розглянуто 23 протоколи, по 18 накладено штраф на суму 1275 грн, та по 5 було прийнято рішення попередити;
- виконання земляних робіт без ордера – розглянуто 5 протоколів, по 4 накладено штраф на суму 255 грн, та по 1 було прийнято рішення попередити;
- винесення грунту за колесами машин на проїзджу частину вулиць – розглянуто 2 протоколи, по яких накладено штраф на суму 204 грн.
2. ст. 182 КУпАП порушення тиші в громадських місцях – розглянуто 7 протоколів, по яких накладено штраф на суму 1615 грн.
3. ст. 99 КУпАП порушення правил охорони електричних мереж – розглянуто 3 протоколи, по яких накладено штраф на суму 289 грн.
4 ст. 212-1 КУпАП повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини – розглянуто 1 протокол, по якому було накладено штраф на суму 17 грн.
Загалом на засіданні адмінкомісії було накладено штраф по 35 справах на загальну суму 3655 грн. та по 6 справах було прийнято рішення у вигляді попередження.