4-те командне місце на першому етапі Кубку України з легкої атлетики. Із таким результатом повернулись івано-франківські спорстмени з Ялти. За словами старшого тренера збірної команди області з легкої атлетики Олександра Фотуйми, весняно-літній етап підготовки до Олімпійських ігор в Пекіні розпочався досить вдало. Легкоатлетка Ірина Шепетюк отримала ліцензію на Олімпійські ігри в Пекін. Незабаром вона виборюватиме Кубок Європи у Франції. Там спортсменка сподівається показати максимальні результати. Наразі, каже Ірина, це лише розбіг.
Непогані результати на Чемпіонаті України із багатоборства показали і 2-є спортсменів із Івано-Франківська – Назар Павлів та Іван Шарій. Відтак, у міжнародному турнірі збірна посіла 7-ме місце.
Усі івано-франківські спортсмени, які представлятимуть Україну в Пекіні, очікують на вирішення фінансового та квартирного питання. Серед них Ірина Шепетюк, Роман Бублик, Христина Стуй. За словами легкоатлетки Ірини Шепетюк, „...досягати значних успіхів у спорті значно легше, якщо є сприятливі умови для життя”.