17 жовтня 2006 року у залі засідань міськвиконкому заступниками міського голови п.З.Федорук та п.В.Кімаковичем була проведена нарада з керівниками комунальних підприємств та житлово-комунальних організацій міста.
Основними темами наради було обговорення стану надання субсидій населенню, шляхи покращення роботи Єдиного вікна та видачі довідок житлово-експлуатаційними організаціями.
Також в нараді взяла участь заступник начальника ДПІ м. Івано-Франківська п. М.Семанів, яка проінформувала про стан податкової заборгованості комунальних підприємств та шляхи її зменшення.