12 червня відбудеться прес-конференція на тему: «Виступ збірної Івано-Франківської області на першому етапі Кубка України з легкої атлетики та на Чемпіонаті України з багатоборства».
Зустріч журналістів розпочнеться об 11-00 за участю заслуженого тренера України Дмитра Яремчука , першого тренера збірної області з легкої атлетики Олександра Фотуйми та володарки Ліцензії на олімпійські ігри у Пекін Ірини Шепетюк.