З метою залучення молоді до підприємницької діяльності та забезпечення їх працевлаштування виконавчий комітет міської ради затвердив порядок проведення конкурсу бізнес - планів. Його мета - сприяти участі молодіжного бізнесу в пріоритетних напрямках економіки, впровадження нових технологій, а також адаптація молоді на ринку праці.
За умовами конкурсу в ньому братимуть участь громадяни віком 15 – 35 років. Бізес – плани повинні передбачати створення нових або розширення вже існуючих підприємств, також вони мають бути спрямовані на реалізацію економічної ініціативи молоді у сфері малого та середнього бізнесу.
Бізнес – плани, представлені на конкурс, оцінюватимуть за 2-а номінаціями: „Краща молодіжна підприємницька ініціатива” та „Кращий молодіжний підприємницький проект”. Перша номінація - теоретико-наукового спрямування, друга – практичного. Бізнес – плани на „Кращу молодіжну підприємницьку ініціативу” зможуть представити учасники 3-х категорій : школярі, студенти та безробітні, а також підприємці та керівники підприємств.До речі, лише бізнес –плани 3-ї категорії учасників оцінюватимуться за номінацією „Кращий молодіжний підприємницький проект”.
Конкурс буде проводитись за тематичними напрямками : виробнича діяльність, торгівля та ресторанне господарство, а також діяльність у сфері надання послуг. Бізнес-плани, пов”язані із виробництвом або торгівлею алкогольними, тютюновими виробами, наркотиками, зброєю, а також із організацією та проведенням азартних ігор не прийматимуть участі у конкурсі. Водночас, перевагу надаватимуть тим проектам, де врахована екологічна складова та енергозберігаючі технології.
Конкурс бізнес-планів серед молоді відбуватиметься у 2 етапи. На першому – Оргпанізаційний комітет визначатиме по три переможця у кожній категорії відповідної номінації. На 2-му - фінальному етапі Конкурсна комісія обере переможців.
Організаторами проведення конкурсу є відділ підтримки та інтеграційного розвитку, управління у справах сім”ї, молодіжної та гендерної політики МВК, а також Рада підприємців при міському голові, МГЦ „Еталон” та СП „МБЕРІФ-Бізнес-Центр”.