«Єдиний центр» має намір стати в регіоні партією конкретних дій
Принаймі так декларує цю політичну силу новообраний голова обласної організації «Єдиний центр» Павло Андрусяк. Водночас, партія не має наміру конфліктувати з іншими політичними силами та чиновниками. На його думку, «… «Єдиний центр» повинен привнести у місцеву політику нові стандарти». На зустрічі із журналістами Павло Андрусяк запевнив, що вже за місяць партія презентує прикарпатцям Першу Програму конкретних дій, в якій будуть чітко визначені мета , терміни та конкретні завдання і бажані результати політичної сили. «Єдиний Центр» передбачає залучити до своєї роботи громадськість, представників ЗМІ та чиновників. Серед пріоритетних завдань обласний «Єдиний центр» бачить боротьбу із корупцією. На всеукраїнському рівні «Єдиний центр» підтримуватиме пропрезидентський вектор – євро інтеграційні процеси та вступ України до НАТО.
Наразі, вже обрано керівництво обласної організації «Єдиний центр» і відбувається процес утворення міських та районних осередків. Тим часом, лише після З»їзду партії, 12 липня, стане відомо ім»я лідера цієї політичної сили. Ймовірно, ним буде Арсеній Яценюк. Проте, самі партійці переконують, що для них важливіше ідеологія нової політичної сили, аніж популярність її лідера.