За даними Головного управління статистики, підприємствами автомобільного транспорту міськради (юридичними та фізичними особами), які підлягають щомісячному спостереженню, за січень–травень поточного року перевезено 263,9 тис. т вантажів, що на 21,6% більше, ніж за відповідний період минулого року. Вантажооборот цих підприємств становить 98,2 млн.ткм, або на 32,7% більше.
За цей період послугами автомобільного транспорту міськради скористалися 18,3 млн. пасажирів, що на 41,9% більше, ніж за січень-травень 2007 року. З них послугами автомобільного транспорту підприємців-фізичних осіб скористались 15,7 млн. пасажирів, що на 40,2% більше, ніж у січні–травні 2007 року.
© При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ ’ ЯЗКОВЕ