3 червня в парку культури і відпочинку ім.Т.Шевченка відбулося дитяче свято до Міжнародного дня захисту дітей “Сонце дитинства”, в якому брали участь солісти – Марічка Третяк, Мая Комар, Ольга Пероганич, Аліна Насадик, Аліна Качур, Оксана Микицей, шоу-балет “Спокуса”, циркова студія “Орхідея”. Ведучі розповіли дітям про історію свята та провели з ними інтелектуальну гру-бесіду. Під час святкового концерту проводився конкурс малюнка на асфальті.