Івано-Франківська юнацька футбольна команда у м. Хшанов здобула Кубок Перемоги. Саме там відбувався міжнародний турнір з міні-футболу. В ньому брали участь 6 команд – 4 із Польщі, команда з Угоршини та Івано-Франківська команда ДЮСШ № 3. Боротьба між футболістами відбувалася у 5-ть поєдинків. У 4-х з них юні спортсени Івано-Франківська здобули перемогу, а 5-й поєдинок - зіграли у нічию. За словами тренера футбольної команди ДЮСШ № 3 Ореста Горбатого, його вихованці продемонстрували під час поєдинків високий рівень підготовки та професіоналізму.
Під час змагань був визначений і кращий форвард турніру. Ним став Юліан Горбатий. За словами юної зірки, його команда отримала перемогу „...завдяки дисциплінованності усіх футболістів”. Юний спорсмен також повідомив, що це вже 3-тя їхня перемога. Під час змагань у 2005 та 2007 роках Івано-Франківська юнацька збірна посідала відповідно 1-е та 3-є місця. До речі, титул кращого воротаря турніуру також здобув юний прикарпатець – Андрій Чухнов.
Футбольна команда ДЮСШ № 3 щороку обмінюється досвідом зі спортсменами різних країн Європи. Вони не лише змагаються, а й беруть участь в культурно-розважальних заходах.