06 червня 2008 року в м.Івано-Франківську, вул.Довга, 4-а в дошкільному навчальному закладі відбудуться веселі естафети серед дітей ДНЗ присвячені Дню захисту дітей. Початок змагань о 10: 00 год.
07 червня 2008 року в м.Івано-Франківську, вул.Симоненка, 13 в КП «Міський фізкультурно-оздоровчий центр» проводиться першість міста з міні-футболу серед інвалідів різних нозологій. Початок змагань о 09: 30 год.
В даний час (з 03-06.06.2008р.) міський центр «Спорт для всіх» проводить дитячі ігри та забави в мікрорайонах міста.
Начальник центру М.Василюк