«З Україною у серці». Під таким гаслом відбувались святкування днів порідненого з Івано-Франківськом польського міста Хшанова.
Співпраця з цим чудовим, хоч і невеличким містом, в якому мешкає 50 тис. населення, розпочалась ще у 90-х роках. Після документального оформлення своїх дружніх зв’язків у 2001 році,
разом з офіційними делегаціями школярі, юні спортсмени, артисти традиційно відвідують своїх колег, ровесників, друзів, і однодумців у поріднених містах.
Цьогоріч дні свята міста Хшанова були присвячені місту-партнеру Івано-Франківську і українській культурі. Офіційна делегація на чолі із заступником міського голови нашого міста
Олександром Дерев’янком, команда футболістів
з Івано-Франківської школи-інтернату, артисти протягом трьох днів брали участь у заходах програми днів міста Хшанова. Перемога дитячої футбольної команди у Міжнародному турнірі на кубок Бургомістра Хшанова у перший же день створила атмосферу тріумфу українців, їх духу і волі. Багатогранне українське народне мистецтва мешканці і численні гості Хшанова представили кращі мистецькі колективи Івано-Франківська –
муніципальний оркестр народної музики «Рапсодія» (художній керівник – Любомир Никорак), муніципальний ансамбль бандуристок «Намисто» (художній керівник – Надія Нестерук), молодіжний танцювальний гурт «Вертікаль - Ліміт» Муніципального Центру дозвілля та молода співачка Леся Шелефонтюк, які на високому професійному рівні репрезентували мистецтво нашого краю. Мешканці міста Хшанова з великою приємністю зустрічали Івано-Франківських митців. Концерти за їх участю
відбулися з шаленим успіхом на центральних концертних майданчиках міста. У концертних програмах прозвучали українські народні пісні, інструментальні мелодії Гуцульщини, Бойківщини, Покуття, гурт «Вертікаль - Ліміт» своїми сучасними хореографічними постановками порадував молодь Хшанова, а з особливою приємністю глядачі сприйняли декілька польських народних пісень, які були спеціально підготовлені нашими митцями для хшанівців.
Фоторепортаж
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |