За даними Головного управління статистики, на території міськради станом на 1 травня 2008 року проживало 238,5 тис. осіб, у тому числі в м.Івано-Франківську – 222,7 тис., в сільській місцевості – 15,8 тис. осіб. Кількість жителів з початку року збільшилась на 179 осіб, що відбулося в результаті зростання народжуваності та зменшення смертності. За чотири місяці поточного року в міськраді народилось 884 дитини, що на 7,4% більше, ніж у відповідному періоді минулого року, а кількість померлих зменшилась на 1,4% і становила 730 осіб.
У січні–квітні цього року в міськраді одружилось 471, а розлучилось 290 пар. Інтенсивність укладання шлюбів у порівнянні з відповідним періодом минулого року знизилась із 7,6 до 6,0 шлюбів на 1000 жителів, а коефіцієнт розлучуваності залишився на рівні 3,7 розлучення на 1000 населення.