03.06.08р. відбулася «гаряча лінія» з керівниками відділів, управлінь та служб міськвиконкому.
На прямій телефонній лінії з керівниками поспілкувалося більше 20-ти мешканців міста, особливо з питань надання житла, виділення земельних ділянок під будівництво, несвоєчасне вивезення сміття, неприбирання території та інше.
Усі питання взято до розгляду, або надано роз’яснення і перебуватимуть на контролі у відділах та управліннях міськвиконкому.