100 дітей Івано-Франківська з 2-го червня оздоровлюються в ОК „Лімниця. Його засновником є міська рада. На території комплексу розташовано 5 основних корпусів, три спортивні майданчики : волейбольний, баскетбольний та тенісний. Серед діючих корпусів - основний та корпус, де розташовані їдальня, актова, кінокорцертний та відпочинковий зали, а також бібліотека. В основному корпусі розташовані лікувальні кабінети масажу, ЛФК, озокеритопарафінолікувальний та фізіотерапевтичний кабінети. Окрім цього – душова, санвузол та дві спальні. До всіх діючих корпусів підведено гаряче та холодне водопостачання, тепло та електроенергія. Ще один корпус після завершення ремонтних робіт буде введено в дію з 1-го липня. Саме тоді ОК „Лімниця ” зможе прийняти ще одну сотню дітлахів.
Для дітей розроблені культурно- розважальні заходи та туристичні походи. Також тут діють 12 гуртків. Кожен день у таборі - тематичний. Діти організовують день індіанців, середньовіччя, української пісні. Згідно тематичного дня, діти одягаються у відповідні костюми та приймають участь у цікавих конкурсах та вікторинах.
Тривалість табірної зміни – 18 днів. Вартість перебування за добу складає 60 грн., 57 копійок. З них – 57 відсотків передбачено на харчування.
Функціонує ОК „Лімниця” 4 роки. Протягом цього часу тут відпочили та оздоровились майже 3 тисячі дітей. В ОК „Лімниця”, насамперед, оздоровлюються діти із ослабленою імунною системою, захворюваннями верхніх дихальних шляхів, бронхітами та вегето- судинною дистонією. Наразі у „Лімниці” відпочивають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Тому відношення наставників до них особливо відповідальне.
.