29 травня – 1 червня з офіційним візитом в місті Жешуві (Польща) побувала делегація з міста Івано-Франківська в складі начальника управління економічного та інтеграційного розвитку Білика Б.І., депутата міської ради Корбецького В.М. та головного спеціаліста відділу економічного аналізу та стратегічного планування управління економічного та інтеграційного розвитку Кромкач Н.О. Творчу делегацію очолювала директор Центрального Народного дому Бай Г.П.
Під час візиту проведено зустріч із керівництвом міста Жешув, відвідано дитячий садок, школу, гімназію, дитячу музичну школу. В ході зустрічей обговорено питання співпраці між містами, обміну мистецькими колективами, налагодженню двохсторонніх зв’язків між школами міст.
В рамках святкування Дня міста Жешув виступили колективи міста Івано-Франківська: народний аматорський вокальний ансамбль "Смерічка" Центрального Народного дому (художній керівник Леся Мельник) та камерний оркестр викладачів дитячої музичної школи №2 ім. В.Барвінського (художній керівник, диригент Андрій Дейчаківський). За участю творчих колективів міста Івано-Франківська відбулися 3 концерти для жителів міста Жешув, які пройшли з великим успіхом.
Делегація міста відвідала історичні та пам’ятні місця в м.Жешуві: замок Любомирських, палац Потоцьких, підземну туристичну трасу, костели, пам’ятники архітектури та інші визначні місця.
![]() |
![]() |