За даними Головного управління статистики станом на 1 травня поточного року заборгованість населення м.Івано-Франківська за спожиті житлово-комунальні послуги склала 44,9 млн.грн. Протягом квітня населенням сплачено 11,9 млн. грн., включаючи погашення боргів попередніх періодів, що становить 123,3% нарахованих у вказаному місяці сум. Борг населення перед організаціями-надавачами житлово-комунальних послуг за квітень п.р. зменшився на 4,8%. Термін заборгованості населення за всі види послуг склав 3,4 місяця.
Найбільшу питому вагу в заборгованості населення за житлово-комунальні послуги займає борг за централізоване опалення – 58,2%, який в порівнянні з попереднім місяцем зменшився на 5,8%.
Крім того, за електроенергію населення міста заборгувало 2,1 млн.грн., що на 0,2% менше, ніж станом на 10 січня поточного року.
©
При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано–Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ