Як приємно заходити в будинок, коли тебе зустрічають чаруючі аромати різнобарвних квітів. Вони дарують людині радісний настрій, наповнюють її серце промінчиками щастя, радості, любові. Чітке і красиве оформлення клумби не може залишити байдужим жодного перехожого.
Працівники міської дитячої екологічної станції надають велику теоретичну і практичну допомогу навчальним закладам міста щодо сучасних методів озеленення територій.
Так, весною 2008 року в теплично-парниковому комплексі МДЕС вирощено і безкоштовно передано школам та дошкільним закладам міста 8400 шт. розсади квіткової продукції та понад 200 шт. декоративних дерев та кущів.
Також спеціалісти екологічної станції надають індивідуальні консультації щодо оформлення клумб, посадки рослин та догляду за ними.