29 травня на площі Ринок відбувся заключний гала-концерт ІІ міського фестивалю-конкурсу для неповнолітніх « Я МАЮ ПРАВО…». Гала-концерт відбувався в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей. В ньому прийняли участь всі команди-учасники, демонструючи свої кращі виступи під час його проведення за вибором журі. Міський голова Віктор Анушкевичус особисто вітав переможців в усіх номінаціях та вручив їм пам’ятні призи. Головним призом фестивалю – стане цікава екскурсійна поїздка для чотирьох команд-переможців.