Управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики спільно з ЖЕО-5 і ЖЕО-2 та молодіжними громадськими організаціями: Станицею Івано-Франківськ Пласт НСОУ; МГО “Молодіжний Собор”; МГО “Студентське братство”; МО “Молодий Рух”; МГО “Івано-Франківський Клуб КВН”; МО “Спілка молодих політологів”; БФ “Асоціація підтримки молодих науковців”, 29 травня провели екологічну акцію “Молодіжна толока” з прибирання берегів річки Бистриця-Солотвинська.
В толоці взяли участь 29 представників молодіжних громадських організацій міста. Молоддю було зібрано 69 мішків для сміття ємкістю 30 та 60 літрів.