Віктор Анушкевичус взяв участь у відкритті виставки, присвяченій пам»яті жертв голодомору
У своїй промові у Краєзнавчому музеї, міський голова зауважив, що «…відкриття виставки є важливою подією в Івано-Франківську. Адже тепер, доказом трагічних сторінок історії України є документи, як незаперечний факт штучного голоду, який відбувався на чорноземах держави». Також, Віктор Анушкевичус наголосив, що «…події 1932-33 років є наслідком тиранії та людиноненависної політики того часу». Водночас, усі промовці погоджувалися, що виставку потрібно доповнювати розповідями очевидців тих часів і вони повинні бути зібрані у Книгу пам»яті.
Виставка «Ми звинувачуємо! Голодомор 1932-33 років – геноцид українського народу» відкрилася у Краєзнавчому музеї Івано-Франківська. Наразі вона налічує 63 фотоплакати, які надав Український інститут національної пам»яті.