Громадські організації міста обурені ситуацією, що склалася у міській раді. З цього приводу міський голова Віктор Анушкевичус провів із їхніми представниками зустріч, на якій обговорювалася суспільно-політична ситуація в Івано-Франківську. Ініціаторами зустрічі виступила ГО „Жіноча громада”. Її представники підготували звернення до депутатів фракцій БЮТ та „Наша Україна” у міської ради із проханням „...не вносити деструктив у роботу депутатського корпусу , а працювати згідно регламенту, припинити образливу риторику та дати можливість працювати міському голові”.
Підтримали це звернення й представники інших громадських організацій. На зустрічі їх було близько 20-ти. Усі вони одностайні – „...саме за час головування Віктора Анушкевичуса в Івано-Франківську почались позитивні зміни. Тому дострокові вибори міського голови є безпідставними та непотрібними”.
В свою чергу Віктор Анушкевичус запевнив присутніх в тому, що і надалі працюватиме на благо громади міста та буде виконувати усі свої передвиборчі обіцянки. Мер вкотре наголосив, що у разі дострокових виборів міського голови, йому „..є із чим йти до людей”.
Наприкінці зустрічі усі представники громадських організацій міста підписалися під зверненням „Жіночої громади” до депутатів. Вони також повідомили, що у разі невиконання депутатами їхніх вимог, громадські організації ініціюватимуть дострокове припинення повноважень депутатів міської ради Івано-Франківська через місцевий референдум.