24 травня 2008 р. творчі колективи ЦНД та НД с. Крихівці брали участь в святковому театралізованому концерті, присвяченому 65 річниці створення Першої Української дивізії “Галичина” Української Національної армії, який відбувся в обласній державній філармонії.
24-25 травня 2008 р. Муніципальна капела бандуристів ЦНД /художній керівник та диригент – заслужений працівник України М.Шевченко/ брала участь у IX Всеукраїнському фестивалі ансамблів бандуристів “Дзвени бандуро!” (м. Дніпропетровськ), який започатковано у 1996 р. За високий художній рівень та виконавську майстерність колектив нагороджений дипломом II ступеня та пам’ятною відзнакою фестивалю.
25 травня 2008 р. в ЦНД відбулася академія-концерт, присвячена Дню Героїв. Із доповіддю виступили: голова обласної організації ОУН, член Центрального проводу ОУН - З.Остап’як; кандидат філологічних наук медичного університету – М.Сулятицький; голова міської ОУН – П.Гринів. У своїх виступах доповідачі розповіли про великих провідників української нації – С.Бандеру, Є.Коновальця, О.Ольжича, О.Телігу, які віддали своє життя за незалежність України.
Академія-концерт відбулася за участю народного аматорського хору “Золота заграва” та народного аматорського вокального жіночого ансамблю “Смерічка” ЦНД. У їх виконанні звучали повстанські та стрілецькі пісні, українські народні пісні та пісні про Україну.
25 травня 2008 р. народний аматорський хор “Прикарпаття” НД с.Угорники брав участь в VI обласній Галицькій хоровій академії, присвяченій 1110-літтю древнього Галича.
25 травня 2008 р. в НД с.Хриплин відбувся звіт-концерт творчих колективів в якому взяли участь: народний аматорський хоровий колектив, вокальний жіночий ансамбль “Зорецвіт”, дитячий вокальний ансамбль “Жайворонок”, читці та окремі виконавці. У концертній програмі виконувались народні, повстанські та патріотичні пісні.