В мікрорайонах Івано-Франківська буде створено 8 оздоровчих загонів при дитячих клубах. Основна мета їхньої роботи - повноцінне оздоровлення та відпочинок дітей в літній період. Протягом 2-х тижнів, починаючи з 2-го червня, в оздоровчих загонах відпочиватиме близько 200 дітей. За словами в.о. директора Центру по роботі з дітьми за місцем проживання Христини Микицей, діяльність таких клубів необхідна. Насамперед, діти перебувають в них переважну частину дня – з 9-ї до 15-ї години. Адже батьки в цей час знаходяться на роботі. По – друге, каже пані Христина, діти під постійним наглядом педагога.
Христина Микицей зауважила, що в оздоровчих загонах у дитячих клубах знайдуть собі заняття учасники віком від 6-ти і до 20-ти років. Тут з ними будуть проводити методично-виховні, спортивні та культурно-розважальні заходи.
Програма оздоровлення дітей, каже Христина Микицей, розроблена на все літо. Відтак, з 16 до 29-того червня близько 40-ка дітей будуть проводити час в екскурсійно-туристичному поході, із ночівлею в наметах, у с. Козино. 10-ть дітей братимуть участь в програмі „Чорний ліс” в с. Грабівка. Протягом липня-серпня обдарована молодь, діти пільгових категорій та з малозабезпечених сімей відпочиватимуть на туристичній базі в смт. Ворохта, що в Карпатах, та на березі Чорного моря в смт. Санжейка, що в Одеські області.
Наразі в Івано-Франківську 17 клубів. Христина Микицей зауважила, що лише протягом останніх двох років проблемам клубів приділяється належна увага з боку міської влади. Відтак, в переважній більшості клубах замінені вікна, двері, відремонтована підлога та встановлена нова сантехніка.
До речі, в міськоу бюджеті на розвиток роботи клубів заплановано 716 тисяч гривень. З них – 55 тисяч передбачено на спортивно-виховні заходи.