21 травня на базі гімназії № 3 м. Івано-Франківська проводився міський етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних рятувальників-пожежників. Метою фестивалю було залучення школярів до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності, набуття навичок свідомого ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, поширення руху юних-рятувальників-пожежників серед учнівської молоді.
У Програму фестивалю включено змагання за такими основними етапами:
- “Літературно-музична композиція”;
- Конкурс авторської пісні про пожежників-рятувальників;
- “Плакат соціальної реклами”;
- “Спритний рятувальник”;
- Конкурс на знання правил безпеки життєдіяльності.
Переможцями міського етапу фестивалю стали учні ЗШ №2, які заняли І місце, гімназії № 3 – ІІ місце, ЗШ №7 – ІІІ місце. Команди-переможниці будуть нагороджені дипломами управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та солодкими призами від міського управління ГУ МНС України в Івано-Франківській області.
22 травня проведено обласний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних рятувальників-пожежників, де команда ЗШ № 2 представляла м. Івано-Франківськ.
Управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради і надалі сприятиме співпраці навчальних закладів міста з міським управлінням ГУ МНС в області з метою формування в учнів свідомого ставлення до дотримання правил безпеки життєдіяльності вдома, у школі, підчас відпочинку.
Начальник управління освіти і науки М.Верес