Згідно рішення виконавчого комітету Івано-Франківскої міської ради, в обласному центрі на проблемних транспортних перехрестях будуть встановлені пости ДАІ. Особливо напружений рух транспорту відчувають мешканці на вулицях Дністровській, Васильянок та Січових Стрільців, де постійно відбуваються затори. Розвантажать вулиці міста, на думку членів виконкому, також зміна маршрутів приміських автобусів та реалізація Програми з удосконалення маршрутів громадського транспорту. Вартість Програми - 280 тисяч гривень. Розроблятимуть її до кінця третього кварталу 2008 року.