17 травня освячено каплицю Святого Юрія Побідоносця в сквері Воїнів-Афганців. Освячення каплиці провели єпископ-ординарій Володимир Війтишин і єпископ Софрон Мудрий.
Спорудження каплиці проводилось з 2002 року, за проектом, розробленим Івано-Франківською філією НДІ «Діпромісто» (головний архітектор проекту – Качмар Володимир Володимирович).
Генеральним підрядником на будівництві каплиці виступало ВАТ «Машбуд» (в.о. директора Худецький Б.І.). В будівельних роботах брали участь субпідрядні оргназації АТЗТ «Опорядспецбуд» (директор Осадець С.М.), ТзОВ «Електросервіс-1» (директор Юхман М.С.), підприємець Лучко І.М., ТзОВ «Екстім» (директор Тимків Р.М.),
Загальна вартість будівництва становить 950 тис.грн., з них:
538,6 тис.грн. – з міського бюджету;
227,3 тис.грн. – з обласного бюджету;
184 тис.грн. – кошти спонсорів
Замовником будівництва виступало управління капітального будівництва МВК.
Міському голові В.Анушкевичусу, першому заступнику міського голови З.Фітелю та представникам будівельних організацій і спонсорам буди вручені грамоти єпископа-ординарія В.Війтишина та міської організації спілки Воїнів Афганістану.