Відтак, 24 – 25 травня федерація «Козацький гопак» проводитиме відкритий турнір з бойового гопака.
24 травня працівники ЖКГ в місті та селах Івано-Франківщини впорядковуватимуть цвинтарі та місця поховань полеглих воїнів УПА, Січових Стрільців та жертв репресій. Окрім цього, вони впорядковуватимуть і місця проведення урочистостей, зокрема : Вічевий майдан та меморіальний сквер ( вул.. С. Бандери ) та прилеглу до нього територію.
На День Героїв, 25 травня, з 13.00 розпочнуться святкові заходи на Вічевому майдані. В церквах та храмах Івано-Франківська відбуватимуться Богослужіння.
О 15.30 в Центральному Народному Домі буде організована урочиста академія за участю муніципального духовного оркестру.
Протягом травня – червня для учнівської молоді проводитимуться екскурсії у меморіальний комплекс С. Бандери в с. Старий Угринів Калуського району.