Міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС висловив співчуття в зв’язку з загибеллю народного депутата Юрія Оробця його рідним, близьким та колегам.
«Це гірка, вражаюча та непоправна втрата для України, для всіх, хто особисто знав нашого земляка, іванофранківця Юрія Миколайовича Оробця. Він завжди залишиться в наших серцях.
Висловлюю співчуття рідним та близьким Юрія Оробця і розділяю горе великої втрати», – йдеться у співчутті міського голови Івано-Франківська Віктора АНУШКЕВИЧУСА.
Довідка:
Юрій Миколайович Оробець народився 19 червня 1955 року у м. Івано-Франківськ. Був головою підкомітету комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.