15 жовтня 2006 року з нагоди 64 річниці від дня створення Української повстанської армії у Рожнятові відбулися змагання з спортивної ходьби і бігу серед ДЮСШ «Бойківські перегони».
І знову не було рівних іванофранківським легкоатлетам, яких підготував до змагань голова комітету фізкультури та спорту міськвиконкому Віталій МАТЕШКО.
Перше місце на дистанції з с/х 1 км серед жінок виборола Аліса КЛИМ. Друге місце на цій дистанції – Анна ШАРАПОВА. На дистанції 2 км серед чоловіків другим був Микола ТУГАЙ.
Загалом у змаганнях взяли участь160 легкоатлетів.