1. 11 травня 2008 р. о 13.00 год. в приміщенні Центрального народного дому вихованці Центру прийняли участь у концертній програмі до Дня матері та підготували виставку дитячих робіт „Для любої мами своїми руками”.
О 16.00 год. вихованці Центру виступили в СІЗО з концертною програмою.
2. 12 травня 2008 р. о 14.00 год. в приміщенні Центрального народного дому учасники команди „Дивосвіт” від міського Центру прийняли участь у IV-му етапі міського фестивалю для неповнолітніх „Я маю право” та зайняли 5 місце. Фестиваль організований службою у справах дітей міськвиконкому.
3. Центром по роботі з дітьми за місцем проживання спільно з обласною газетою „Галичина” 15 травня 2008 р. о 13.00 год. проводилось відкриття виставки конкурсу малюнку на тему „Жива абетка” в приміщенні обласного академічного театру ляльок ім. М. Підгірянки. Також були виставлені роботи , присвячені Дню матері.
На конкурс було представлено понад 90 дитячих малюнків та робіт з природнього матеріалу, пластиліну, глини. Учасники конкурсу були нагороджені грамотами, солодощами від Центру по роботі з дітьми, книжками і календарями від газети „Галичина”, а також канцтоварами, які надали спонсори – фірма „Лік” директор Луців В. І. та магазин „Школярик” п/п Парфан В. Д.
4. 15 травня 2008 р. Центром по роботі з дітьми за місцем проживання спільно з Центральним народним домом (директор Галина Бай), о 14.30 год. було організовано зустріч вихованців Центру по роботі з дітьми за місцем проживання з учасниками хору ветеранів „Фронтові друзі” в приміщенні народного дому. Керівник хору – заслужений працівник культури Віктор Поліщук. Цього року хор „Фронтові друзі” отримав звання заслуженого.
В програмі зустрічі учасники хору ветеранів заспівали дітям пісні воєнних років, поділилися спогадами про Велику Вітчизняну війну.
Діти та молодь міста привітали ветеранів та подарували їм квіти і сувеніри.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |