У зв'язку з розширенням спектру шкідливих впливів , що з'являються в результаті погіршення екологічної ситуації, створення модифікованих видів харчової сировини, використання широкого спектру пестицидів та агрохімікатів для вирощування сільськогосподарської сировини, застосування гормональних препаратів для вирощування птахів та тварин, застосування стабілізаторів, ароматизаторів, барвників та інших хімічних речовин особливого значення набуває впровадження на підприємствах-виробниках системи управління безпечністю харчових продуктів.
Система управління безпечністю харчових продуктів створена як запобіжна система управління небезпечними чинниками, які впливають на якість харчової продукції, для гарантування того, що харчовий продукт є безпечним для споживання людиною. А базується ця система на основі концепцій НАССР, тобто на аналізі та контролі небезпечних чинників та критичних точок у виробництві. Принципи НАССР можуть бути застосовані на всіх етапах виробництва харчових продуктів: на стадіїї вирощування сільськогосподарської сировини, попередньої обробки сільськогосподарської продукції, безпосереднього виробництва певного продукту харчування, його транспортування, зберігання у системі продажу та сфері громадського харчування.
Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» передбачено впровадження принципів НАССР , та зазначено, що контроль за їх впровадженням на підприємствах харчової промисловості повинні здійснювати органи Міністерства охорони здоров'я. Проте, механізм цього контролю поки ще не визначено. Тому у виробників, з однієї сторони, є час, щоб послідовно, не поспішаючи, вирішувати питання розроблення та впровадження принципів НАССР. А з іншого боку — для деяких підконтрольних продуктів, таких як продукція переробки лову риби,продуктів дитячого харчування, лікеро-горілчаних виробів — запровадження системи управління безпечності харчових продуктів — це вже вимога, викладена у відповідних законодавчих актах.
Хоча, на сьогоднішній день сертифікація систем управління безпечністю харчових продуктів і є справою добровільною, проте в країнах Європейського Союзу, починаючи з 2006 року, впровадження на підприємствах харчової промисловості принципів НАССР стало обов'язковою вимогою. А оскільки Україна однозначно вирішила бути торгівельним партнером для світового суспільства та членом ЄС, то іншої альтернативи у національних виробників харчової продукції не має.
Активна робота із впровадження систем управління безпечністю харчової продукції та їх сертифікації проводиться і на підприємствах Івано-Франківської області. Загалом, на сьогоднішній день в Івано-Франківській області сертифіковано 5 систем управління безпечністю харчових продуктів . Зокрема, про безпечність чаїв та фіточаїв подбало ПК «Екопродукт», рибних консервів та готових продуктів з риби — ПП «Вомонд», горілок та лікеро-горілчаних напоїв — ТзОВ «Станіславська торгова компанія». А у квітні 2008 року до цих підприємств приєднались Івано-Франківське державне обласне об'єднання спиртової та лікеро-горілчаної продукції та Богородчанське тепличне господарство. Органом з сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» цим підприємствам видано сертифікати на системи управління безпечністю харчових продуктів відповідно на виробництво лікеро-горілчаних напоїв та вирощування огірків і томатів. Проте, у травні перелік підприємств, які дбають про споживачів , поповниться. Зокрема, планується сертифікувати ситеми у ДП «Залучанський спиртзавод» та ТзОВ «Імперово Фудз».
А з метою активізації процесу впровадження принципів НАССР та роз'яснення для підприємств їх необхідності та важливості , восени 2008 року ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» заплановано організувати семінар-навчання з актуальних питань розроблення та впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог ДСТУ ISO 22000:2007.
ДП «Івано-Франківськстандартметрологія»