По-родинному, тепло відсвяткували День Матері у с. Микитинці Івано-Франківської міськради. У неділю, 11 травня, відправлено Службу Божу у храмі св. Микити. По обіді, о 16 год., розпочався творчий концерт-звіт мистецьких колективів села, в якому взяли участь хори »Сяйво», « Первоцвіт», тріо» Цвіт папороті», новий дитячий та молодіжний склад ансамблю »Вишиванка», солісти, колектив Микитинецької ЗШ під керівництвом О.Маланюк тощо. З виступом дебютував драматичний колектив з фрагментом вистави » Украдене щастя» за твором Івана Франка.
Привітав матерів сільський голова М. Сіщук, духовний наставник о. Іван Петрів, заспівав для земляків відомий бард Петро Федорів. Під час свята багатодітним матерям, які народили та виховали п’ятеро дітей, було вручено квіти, грошові премії та подяки за гідне українське виховання дітей.