Творцями кращого майбутнього та суспільства, в якому з повагою ставляться до всіх людей є не лише дорослі, а й діти. Саме так стверджують представники служби у справах дітей івано-франківської міської ради. За підтримки виконавчого комітету в обласному центрі проводився конкурс дитячих творчих робіт „Світ, сприятливий для нас”. Мета конкурсу – вирішення проблем, які торкаються дітей та створення для них сприятливих умов життя.
Проводився конкурс за трьома номінаціями : поезія, проза та драматургія. В своїх творах, кажуть організатори, діти висловлювали власні філософськи думки та глибоке сприйняття оточуючого світу. Участь в конкурсі приймали діти 2-х вікових категорій. Перша – діти віком від 10 до 14 років, друга – від 15 до 18 років. Творчих робіт, що надійшли на конкурс – понад 70- ть. Переможці кожної з трьох номінацій отримали грамоти та пам”ятні подарунки, а кращі твори опубліковані в збірці „Світ, сприятливий для нас”.