Травень – це веселкові барви квітів, буйноцвіття дерев та рясних зелених трав. Це - місяць возвеличення Пречистої Діви Марії – Матері всього світу, що своїм божественним омофором береже усіх від зла й біди. І саме тому друга неділя травня – це свято Матері.
Згідно розпорядження міського голови Віктора Анушкевичуса від 5. 05. 2008 року № 283-р 11 травня 2008 р. в міському Центральному Народному домі (вул. Шевченка, 1) управлінням у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (Володимир Соловйов) організовано та проведено урочистості і святковий концерт з нагоди Дня Матері. Подяками міського голови та грошовими преміями відзначено 20 матерів міста.
У святковому концерті взяли участь: зразковий художній ансамбль народного танцю “Радість” (художній керівник Любов Харебіна); фольк-рок група “Кораллі”; вихованці Центру по роботі з дітьми за місцем проживання Аліна Насадик, Марічка Третяк, Євген Савчук; учні шкіл та дошкільних закладів міста Дарія Говера, Софія Дутчак, Христина, Анничка і Оксанка Лабич, Андрійко Сухецький. Усі присутні мали змогу оглянути чудову виставку дитячих робіт “Любій мамі – своїми руками” вихованців Центру по роботі з дітьми за місцем проживання (директор Христина Микицей).
Режисер-постановник та ведуча святкового дійства - головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської Марія Веляник.