8 травня 2008 року у клубі Авіаційної бригади винищувачів відбувся святковий концерт, приурочений до Дня перемоги у Великій Вітчизняній війні. Організатор свята Міський народний дім (МНД) управління культури міськвиконкому, за сприяння командування Авіаційної бригади.
Урочисте відкриття розпочалося хвилиною мовчання. З привітальним словом виступили ветерани Великої Вітчизняної війни.
Концерт розпочався танцювальною композицією “Горянка” у виконанні зразкового ансамблю народного танцю “Галицька веселка”. Концертну програму продовжили солісти: Євген Бойко, Мар’яна Бідочка, Наталія Короткова, Людмила Буменко, тріо “Калина” та ведуча і солістка Анна Якубовська.
Колективам МНД командир в/ч А1349, полковник Кривоножко А.М. вручив почесну грамоту “За натхненний виступ та святковий настрій подарований ветеранам Великої вітчизняної війни”.