8 травня 2008 року на Вічовому майдані відбувся концерт “Зірки Прикарпаття” за участю творчих колективів ЦНД, присвячений 346 річниці міста Івано-Франківська.
У святковому концерті взяли участь муніципальний камерний хор “Галицькі передзвони”, муніципальний концертний оркестр духової музики, муніципальна капела бандуристів, муніципальне тріо бандуристок “Намисто”, народний аматорський ансамбль “Смерічка”, народний аматорський ансамбль “Черемош”, народний аматорський ансамбль народного танцю “Візерунки”, квартет “Коло”, солісти ЦНД.