Нові візочки для немовлят отримали батьки 6-ти дітей, які народилися на День Міста. Таким є дарунок міського голови Віктора Анушкевичуса для найменших іванофранківців.За словами керуючого справами МВК Андрія Лиса, цей захід відбувається 6-й рік поспіль.
Торік 7-го травня нові візочки отримали 10-ро дітлахів – 5 хлопчиків та 5 дівчаток. Цього року на День Міста народилося 6-ро немовлят, серед яких лише один хлопчик. Наразі імені йому батьки ще не дали.