Такий подарунок до Дня Міста зробили дизайн-студія „Я - студія” Павла Гудімова та автор оновленного годинника Еріка Вітер. За її словами, цей годинник, навідміну від попереднього, – особливий. Насамперед, годинникові стрілки – срібні. Окрім цього, івано-франківський годинник показуватиме не лише київський час, а й час 7-ми країн Європи.
Реставріція годинника тривала півтора роки, а термін його придатності – пів століття. Загальна вартість проекту – 113 тисяч гривень, вартість самого годинника – 86 тисяч гривень. Еріка Вітер також зазначила, що аналогічних годинників в Україні немає. Адже цей механічний витвір – результат авторської роботи.